O Klubie

Jesteśmy osiedlowym domem kultury, który od ponad 30 lat pełni rolę serca tej społeczności. Nasza siedziba znajduje się w urokliwej dzielnicy Poznania, przy ulicy Galileusza 8. Od samego początku działania naszego klubu, priorytetem zawsze była kultura, nauka i rozwijanie pasji każdego mieszkańca.

Różnorodność zajęć, które oferujemy, sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Dla naszych najmłodszych członków organizujemy naukę języka angielskiego, która nie tylko rozwija zdolności językowe, ale także otwiera nowe możliwości komunikacji i poznawania świata.

Dla małych majsterkowiczów przygotowaliśmy fascynujące zajęcia, podczas których mogą odkrywać swoją twórczą naturę. Przy naszych doświadczonych instruktorach dzieci mają szansę na naukę rękodzieła, prace z drewnem oraz zdobienia, które z pewnością rozbudzą ich wyobraźnię.

Dla dzieci z pasją do aktywności fizycznej mamy przygotowane zajęcia sztuk walki, pod okiem profesjonalnych nauczycieli. Uczymy nie tylko technik i umiejętności, ale także wartości jak szacunek, dyscyplina i samodyscyplina.

Jeśli szukasz harmonii dla ciała i umysłu, nasze zajęcia jogi są idealnym rozwiązaniem. Uczymy technik relaksacji, skupienia i oddechu, co pozwala na odprężenie się i nabranie nowej energii.

Miłośnikom muzyki oferujemy wiele możliwości. Zajęcia śpiewu, nauka gry na gitarze i pianinie to doskonałe szanse na rozwijanie swojego talentu muzycznego, niezależnie od wieku czy doświadczenia.

Klub Seniora, działający w naszym domu kultury od wielu lat, to prawdziwe serce dla osób starszych. Organizujemy liczne atrakcje, wyjazdy na grzybobranie i spotkania na świeżym powietrzu, które umożliwiają spędzanie czasu wśród przyjaciół w miłej atmosferze.

W wakacje nie zapominamy również o naszych najmłodszych członkach. Od samego początku działania klubu organizujemy półkolonie letnie i zimowe, pełne wrażeń i zabawy, które pozostawiają niezapomniane wspomnienia.

Nasz Klub Osiedlowy Kopernik to nie tylko miejsce, ale także wspólnota ludzi, którzy łączą się w pasji do kultury, nauki i spędzania wolnego czasu w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i jeszcze bardziej podekscytowani przyszłością, bo wierzymy, że każdy kolejny rok to nowe możliwości, nowe przygody i jeszcze większa wspólnota.

Dołącz do nas i poznaj świat pasji, kreatywności i radości w Klubie Osiedlowym Kopernik!