Animacje w plenerze

Animacje w plenerze

Zajęcia wakacyjne z Kopernikiem. Mini festyn w plenerze. Balonowe ZOO, zabawa z chustą animacyjną klanza, bańki mydlane, wata cukrowa, popcorn, konkursy sprawnościowe i plastyczne z nagrodami. Na uczestników festynu czekał słodki poczęstunek oraz zabawa, którą prowadziły animatorki Dominika i Kasia.

Konkurs rysunkowy

Konkurs rysunkowy

Wakacyjne zajęcia z Klubem Kopernik. Konkurs plastyczny kredą na chodniku pt. „Portret przyjaciela”.  Za udział w konkursie dzieci otrzymały słodki poczęstunek w formie waty cukrowej i popcornu a za najlepsze prace przyznano baloniki i drobne upominki.  

Dzień zajęć sprawnościowych.

Dzień zajęć sprawnościowych.

Wakacyjne zajęcia z Klubem Kopernik.   Konkursy sprawnościowe dla dzieci ( rzuty do beczki, strzały do bramki, rzuty na krzyżak i do piramidki ) Konkurs plastyczny kredą na chodniku pt. „Moje ulubione zwierzątko domowe”. Zabawa z chustą animacyjną. Nie zabrakło popcornu i waty cukrowej. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali drobne nagrody.

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

Wakacyjne zajęcia z Klubem Kopernik.   Konkurs plastyczny kredą na chodniku pt. „Moje Osiedle” z okazji 100-lecia Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, cukrowej waty i popcornu. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali baloniki i drobne wyróżnienia.

Grand Prix 2020 w Szachy

Grand Prix 2020 w Szachy

Grand Prix 2020 w szachy o „Puchar 100-lecia” – Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu. W zawodach bierze udział 12 zawodników. Z powodu pandemii poszczególne rundy turnieju rozgrywane są na świeżym powietrzu przed klubem. Mistrzostwa odbywają się w poniedziałek, środę i piąteķ o godz. 16.00. Zakończenie rozgrywek, wręczenie Pucharu i nagród w piątek ok. godz. 19.00.Więcej oGrand Prix 2020 w Szachy[…]